Sein?joki, Ravitie 8 B
Maaseutup??llikk? Arja Ala-Luoma
YTA -alueen johtaminen
p. 050 5706300, arja.ala-luoma@seinajoki.fi

Sein?joki, Per?sein?joen aluetoimisto, Keikulinkuja 1
Maaseutup??llikk? Ari Kivenm?ki, p. 040 5250650, ari.kivenmaki@seinajoki.fi
Maaseutup??llikk? Arja Ala-Luoma, p. 050 5706300, arja.ala-luoma@seinajoki.fi

Sein?joki, Ylistaro-talo, Kaukolanraitti 5
Asiakkuusp??llikk? Matti Punkari
p. 050 3801490, matti.punkari@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Marja-Leena Aspegren
p. 050 3096511, marja-leena.aspegren@seinajoki.fi

Kuortane, Keskustie 52
Maaseutup??llikk? Ari Kivenm?ki
p. 040 5250650, ari.kivenmaki@seinajoki.fi

Lapua, Valtuustontie 1
Maaseutup??llikk? Ismo Rintala
p. 050 3549761, ismo.rintala@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Pirkko Kalliokoski
p. 044 4181904, pirkko.li.kalliokoski@seinajoki.fi

Ilmajoki, Asematie 5
Maaseutup??llikk? vs. Olli Harju
p. 044 4191242, olli,harju@seinajoki.fi
Toimistosihteeri Helena Vaismaa
p. 044 4181243 helena.vaismaa@seinajoki.fi

Isokyr?, Pohjankyr?ntie 136
Maaseutup??llikk? Eija Minni
p. 050 5910445, eija.minni@seinajoki.fi

ΑV天堂在线观看免费-无缓冲不卡无码AV在线观看